sobota, 5 listopada 2011

Konkurs Zupa Jak Malowana

Kochani!

     Jak wiecie właśnie w czasie jesieni zupy są najbardziej cenionym daniem. Są pyszne, ciepłe i bardzo rozgrzewające, wręcz idealne na chłodne jesienne dni. Cenimy zarówno nasze tradycyjne polskie zupy jak i te, których przygotowanie wymaga od nas dużej ilości fantazji. A im ładniej są podane, tym bardziej smakują!

      W związku z tym wraz z marką Winiary przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 10 wspaniałych i jedynych w swoim rodzaju kalendarzy, w których rok trwa od października do października, czyli miesiąca zup! Kalendarz jest bardzo ładny i ma ciekawy kształt. Na każdej stronie znajduje się pomysł na dekorację zupy wraz z piękną fotografią i dokładnym opisem. Dodatkowo, laureaci konkursu otrzymają trzy zupy marki Winiary: brokułową, dyniową z imbirem i ogórkową. 

A więc co należy zrobić? To proste! 

    Przygotuj swoją ulubioną zupę i udekoruj ją w dowolny sposób. Zrób zdjęcie i prześlij wraz z przepisem na adres: aromatyczneinspiracje@gmail.com . Spośród nadesłanych "stylizacji" wybiorę 10 najlepszych, które zostaną opublikowane na blogu :) Nagrody zostaną przesłane do 3 dni roboczych po ogłoszeniu wyników konkursu.

Termin nadsyłania zdjęć wraz z przepisem: 05.11.2011- 19.11.2011.
Termin ogłoszenia wyników: 20.11.2011.

Zapraszam do udziału :)


2 komentarze:

  1. Cześć.
    Kopiując link do banera nie przekierowuje mnie do końca do strony konkursu, co jest nie tak?

    OdpowiedzUsuń
  2. Małgosiu baner znajduje się na mikserze, u mnie działa wszystko poprawnie, więc nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie nie. Może wyślij pytanie do administratora miksera. W najgorszym wypadku pomiń baner, ponieważ nie jest wymagany :)

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń